کرج . چهار راه طالقانی . به سمت میدان شهدا . سمت راست . برج رازی . طبقه 8 . واحد 83
02632216402 - 09101939003

آشنایی با قیمت ها و هزینه های مربوط به جراحی پیکر تراشی

آشنایی با قیمت ها و هزینه های مربوط به جراحی پیکر تراشی

داشتن اندامی زیبا و خوش فرم برای هر کسی دوستداشتنی است. اگر شما نیز به این مسئله فکر می کنید و به دنبال جراحی پیکر تراشی در کرج می گردید پیشنهاد ما به شما دکتر رسول خوشنواز بهترین جراح پیکر تراش در کرج می باشد تا با این انتخاب بتوانید به ایده آل خود دست پیدا کنید. برای آشنایی با قیمت ها و هزینه های جراحی پیکر تراشی حتما ادامه مطالب را دنبال کنید.

 هزینه عمل پیکر تراشی چقدر است؟

یکی از نکات مهم برای انتخاب جراح و …، هزینه عمل پیکر تراشی است. البته همیشه دقت داشته باشید نباید فقط بر اساس هزینه و قیمت ها جراح خود را انتخاب کنید زیرا قیمت کم لزوما به معنای کیفیت خوب نیست و اگر این جراحی را نزد جراحان کم تجربه انجام دهید امکان ایجاد عوارض جبران ناپذیر وجود دارد. عوامل مختلفی بر هزینه عمل پیکر تراشی تاثیرگذار است به همین دلیل نمی توان یک قیمت ثابت برای همه انواع جراحی های پیکر تراشی در نظر گرفت. شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت ها و هزینه ها با کلینیک دکتر رسول خوشنواز تماس بگیرید.

 عوامل موثر در تعیین هزینه عمل پیکر تراشی

همانطور که گفتیم در تعیین هزینه عمل پیکر تراشی عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند. در ادامه مهم ترین آن ها را ذکر می کنیم:

  • مرکزی که در آن جراحی پیکر تراشی انجام می شود.
  • میزان تخصص و مهارتی که جراح دارد.
  • روش و نوع عمل پیکر تراشی
  • هزینه انجام آزمایشات مورد نیاز برای قبل از جراحی
  • تعداد نواحی که نیاز است جراحی شوند.
  • میزان چربی که در قسمت های مختلف بدن وجود دارد.
  • نیازمندی به بستری و یا عدم نیاز به بستری بعد از عمل
  • نوع تجهیزاتی که برای جراحی استفاده می شوند.

در جلسه ای که با جراح به عنوان مشاوره قبل از عمل دارید تمامی موارد را پزشک جراح بررسی می کند و با توجه به انتخاب شما و درخواستی که دارید تمامی موارد در نظر گرفته می شود سپس هزینه عمل جراحی به صورت حدودی تعیین می شود.

 هزینه عمل پیکر تراشی نواحی مختلف بدن

همانطور که در بالا ذکر کردیم ناحیه تحت جراحی در تعیین هزینه عمل پیکر تراشی تاثیر گذار است. در هر قسمتی از بدن چربی می تواند تجمع پیدا کند ولی برای نواحی مختلف بدن از روش های جراحی پیکر تراشی به خصوصی استفاده می شود تا نتیجه بهتری کسب شود. در نتیجه هزینه جراحی هر قسمت از بدن متفاوت خواهد بود. در ادامه به هزینه عمل پیکر تراشی نواحی مختلف بدن می پردازیم.

نواحی مختلف بدن

 هزینه عمل پیکر تراشی شکم و پهلو

تعداد افراد زیادی هستند که در شکم و پهلو های خود چربی دارند و به دنبال راه هایی برای خلاص شدن از آن می گردند. از آن جایی که از دست دادن و حذف چربی های این منطقه سخت است یکی از انتخاب های این افراد جراحی پیکر تراشی است. روش مورد نظر برای این جراحی برای هر فردی طبق بررسی هایی که پزشک جراح انجام می دهد انتخاب می شود در نتیجه هزینه عمل پیکر تراشی شکم و پهلو برای هر کسی می تواند متفاوت باشد و به عوامل دیگری مانند نوع کلینیک، نوع جراح، روش انتخابی و … بستگی دارد.

 هزینه عمل پیکر تراشی بازو

افرادی که سن بالایی دارند و یا خیلی چاق هستند بازوهایی افتاده و شل دارند. این افراد با انتخاب جراحی پیکر تراشی به دنبال زیباتر شدن فرم بازوهای خود هستند. هزینه عمل پیکر تراشی بازو از جمله نکات قابل توجه است اما نباید انتخاب جراح خوب را تحت الشعاع قرار دهد و بر آن تاثیر بگذارد.

 هزینه عمل پیکر تراشی صورت

صورت برخی از افراد چاق و برخی دیگر لاغر است. کسانی که صورت های چاق دارند به برداشتن چربی از صورت  و کشیدن پوست های شل شده نیاز پیدا می کنند و از روش های لیفت صورت، لیپوساکشن، لیپوماتیک و … برای این افراد استفاده می شود. کسانی که صورت های لاغری دارند نیازمند تزریق چربی و فرم دادن به آن هستند. تمامی این موارد در هزینه ها تاثیرگذار است.

هزینه عمل پیکر تراشی باسن

عمل پیکر تراشی باسن به روش های مختلفی مانند لیپوساکشن و لیپوماتیک انجام می شود. باسن بافت چربی سختی دارد در نتیجه برای فرم دادن به آن راه سختی پیش روی افراد است در صورتی که با انجام عمل پیکر تراشی در این ناحیه سریع تر می توان به فرم دلخواه دست پیدا کرد. با توجه به مهارت جراح و میزان چربی تخلیه شده در این ناحیه هزینه عمل پیکر تراشی باشن تعیین می شود.

برای آن که به صورت دقیق با هزینه عمل پیکر تراشی در نواحی مختلف بدن آشنا شوید بهتر است به کلینیک دکتر رسول خوشنواز یکی از بهترین جراحان پیکر تراشی در کرج تماس بگیرید.

باسن و ران پا

 هزینه پیکر تراشی در روش های مختلف جراحی

جراحی پیکر تراشی در روش های مختلفی انجام می شود. پزشک جراح بر اساس بدن فرد، ناحیه مورد نظر، میزان چربی ها و … روش مناسب پیکر تراشی را انتخاب می کند. هر کدام از این روش ها قیمت خاصی دارند که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

 هزینه عمل پیکر تراشی با لیپوساکشن

یکی از روش های جراحی پیکر تراشی، لیپوساکشن نام دارد. این روش خود نیز به طرق مختلفی انجام می شود. حجم چربی ها در ناحیه مختلف بدن و روش انتخابی پزشک جراح در هزینه عمل پیکر تراشی با لیپوساکشن موثر است. به همین دلیل قیمت دقیقی نمی توان برای آن در نظر گرفت.

 هزینه عمل پیکر تراشی با لیپوماتیک

ممکن است هزینه عمل پیکر تراشی با لیپوماتیک بیشتر از سایر روش ها باشد زیرا چربی هایی که با این روش از بدن خارج می شوند آسیبی نمی بینند در نتیجه می توان از آن ها برای پر کردن و فرم دادن سایر نقاط بدن استفاده کرد.

 هزینه عمل پیکر تراشی با ماموپلاستی

پیکر تراشی ماموپلاستی به دو هدف کاهش یا افزایش حجم سینه انجام می شود. با توجه به انتخاب شما از این دو مورد، مهارت جراح و … هزینه عمل پیکر تراشی با ماموپلاستی تعیین می شود در نتیجه قیمت دقیقی نمی توان برای آن در نظر گرفت.

هزینه عمل پیکر تراشی با پروتز سینه

هزینه عمل پیکر تراشی با پروتز سینه به عوامل مختلفی از جمله انتخاب نوع پروتز سینه بستگی دارد. پروتز ها کیفیت ها و سایز های مختلفی دارند که بر قیمت آن ها تاثیر گذار است. در این جراحی باید دقت کنید به سراغ جراح بسیار ماهر بروید تا بافت سینه ها آسیب نبیند و با کمترین عوارض اندامی زیبا داشته باشید.

 هزینه عمل پیکر تراشی با تزریق چربی

هزینه عمل پیکر تراشی با تزریق چربی به قسمتی از بدن که قرار است چربی به آن تزریق شود بستگی دارد. تزریق چربی به بدن به دقت و ظرافت زیادی احتیاج دارد تا نتیجه دلخواه به دست آید. تزریق چربی به قسمت های مختلف بدن مانند لب، گونه، باسن و … انجام می شود و در زیباتر شدن آن ها موثر است. هزینه این روش به نسبت روش های دیگر تقریبا کمتر است.

 هزینه عمل پیکر تراشی با ابدومینوپلاستی

در روش ابدومینوپپلاستی چربی ها و پوست های اضافی از بدن حذف می شوند در نتیجه به نسبت سایر روش ها ممکن است هزینه عمل پیکر تراشی با ابدومینوپلاستی بیشتر باشد. روش این نوع جراحی متفاوت از بقیه است و بعد از حذف چربی ها عضلات فیکس و به هم دوخته می شوند تا زیبایی قسمت های مورد نظر بدن بیشتر شود.

 هزینه عمل پیکر تراشی آقایان

آقایان نیز برای رسیدن به اندامی ایده آل به سراغ روش های مختلف پیکر تراشی می روند و در واقع جنسیت تاثیری بر هزینه عمل پیکر تراشی ندارد. هزینه عمل پیکر تراشی آقایان نیز به میزان و حجم چربی ها، ناحیه مورد نظر، مهارت جراح، روش انتخابی و … بستگی دارد.

همانطور که مشاهده کردید در قسمت های مختلف بدن با روش های مختلفی عمل پیکر تراشی انجام می شود. شما می توانید برای رسیدن به اندامی ایده آل از این روش ها استفاده کنید و برای کسب اطلاع از قیمت و هزینه دقیق هر کدام از روش ها با کلینیک دکتر رسول خوشنواز تماس بگیرید.

 

هماهنگی جهت مشاوره